Revize stavebních strojů

Technické kontroly stavebních strojů

Dle nařízení vlády č.378/2001 Sb. ze dne 12.9.2001, kterým se stanovují bližší požadavky na bezpečný provoz a používání stavebních strojů a příslušenství a v souladu se zákonem č. 309/2006 Sb., zákonem 324/1990 Sb. a Zákoníkem práce č.262/2006Sb. §102 odst.3., se ukládá zaměstnavateli provádět minimálně jednou ročně povinné technické kontroly těchto strojů. Platnost tohoto nařízení stanovila vláda od 1.1.2003.
 
Jejich provádění je, jakožto u manipulační techniky, také kontrolováno pracovníky Inspektorátu bezpečnosti práce. Rovněž protokol o technické prohlídce je vyžadován při vzniku nějaké události /např. dopravní, materiální, pojistné, havarijní/ v souvislosti s provozováním stroje.

 

Typy strojů pro stavební a montážní práce:

 

O výsledku technické kontroly stavebního stroje se vystavuje protokol včetně doporučeného data následující technické kontroly a závěrů nebo doporučení k zajištění bezpečného provozu do následující technické kontroly.
 
Revize stavebních strojů se provádí 1x ročně.

 
Pokud máte zájem o provedení technické kontroly stroje, kontaktujte nás přes níže uvedený formulář.
Na základě vaší poptávky Vám zašleme cenovou nabídku.
 
Revize a technické kontroly provádíme převážně v těchto oblastech a jejich okolí: Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Kolín, Kutná Hora, Vysoké Mýto, Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Choceň, Hlinsko, Polička, Havlíčkův Brod, Holice, Týniště nad Orlicí, Lanškroun, Nový Bydžov, Jaroměř, Žďár nad Sázavou, Přelouč, Nymburk, Ždírec nad Doubravou

Máte zájem o naše služby? Zašlete nám poptávku