Školení práce ve výškách

Dle Nařízení vlády č. 362/2005 Sb. zaměstnavatel poskytuje zaměstnancům v dostatečném rozsahu školení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci ve výškách a nad volnou hloubkou, zejména pokud jde o práce ve výškách nad 1,5 m, kdy zaměstnanci nemohou pracovat z pevných a bezpečných pracovních podlah, kdy pracují na pohyblivých pracovních plošinách, na žebřících ve výšce nad 5 m a o používání osobních ochranných pracovních prostředků.

Pokud máte zájem o absolvování školení, kontaktujte nás přes níže uvedený formulář.
Na základě vaší poptávky Vám zašleme cenovou nabídku.

Školení provádíme převážně v těchto oblastech a jejich okolí: Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Kolín, Kutná Hora, Vysoké Mýto, Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Choceň, Hlinsko, Polička, Ždár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Holice, Týniště nad Orlicí, Lanškroun, Nový Bydžov, Jaroměř, Přelouč, Nymburk, Ždírec nad Doubravou

Máte zájem o školení? Zašlete nám poptávku školení